Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reînnoirea licențelor VEEAM și ESET
- Număr anunț
- DA41105609
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 48710000-8 · Pachete software pentru copii de siguranta (backup) sau recuperare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.585 RON
- Valoare atribuită
- 2.585 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:32
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.585 RON
din 2.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro