Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEKA COMUNICATOR GPRS bus MODUL

Număr anunț
DA41104974
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
Furnizor / câștigător
DELGUARD SRL (CUI 22551191)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,22 RON
Valoare atribuită
413,22 RON
Data publicării
03.09.2026 11:05
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,22 RON

din 413,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.