Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microcentrifuga DLAB D1012

Număr anunț
DA41106611
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Iasi (CUI 4540160)
Furnizor / câștigător
NOVA GROUP INVESTMENT SRL (CUI RO13986464)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.345 RON
Valoare atribuită
1.345 RON
Data publicării
03.09.2026 12:12
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.345 RON

din 1.345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.