În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare de Placi dezvoltare FPGA Virtex Ultrascale
- Număr anunț
- SCN1179471
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Cod CPV
- 31712113-5 · Cartele cu circuite integrate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 18:03
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279565
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279565.pdf
- Model de contract.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
- Model Propunere tehnica.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
510.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.