Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord-cadru servicii de asigurare de personal prin agent de munca temporara
- Număr anunț
- SCNA1136709
- Autoritate contractantă
- CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES (CUI 4266693)
- Cod CPV
- 79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482.943,65 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 03.09.2026 19:05
- Anunț de participare
- SCN1178237
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
-
13.08.2026 19:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitare de clarificareRaspuns consolidat la solicitare de clarificare
-
11.08.2026 15:12
-
11.08.2026 15:06
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MOONLIGHTS PROFESSIONAL S.R.L. CUI 42058920
Valoare atribuită
0 RON
din 482.943,65 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 482.943,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.