Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARGININA-SORBITOL 50 mg/ml + 100 mg/ml / CT X 20FL X 250 ML SOL. PERF.

Număr anunț
DA40633386
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.176,30 RON
Valoare atribuită
2.176,30 RON
Data publicării
16.06.2026 09:18
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.176,30 RON

din 2.176,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.