Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE MEDICAMENTE I - MEDICAMENTE PENTRU SISTEMUL RESPIRATOR
- Număr anunț
- CN1092959
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.649.948 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1173370
- Termen limită
- 29.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 363628-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271867
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
18.06.2026 10:57Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT LA SOLICITARE CLARIFICARI
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PHARM AHEAD S.R.L. CUI 29852817
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Valoare atribuită
0 RON
din 3.649.948 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.649.948 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.