Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese schimb si accesorii

Număr anunț
DA41076435
Autoritate contractantă
MEDITUR S.A. (CUI RO9735812)
Furnizor / câștigător
M & M STILL SRL (CUI 18444324)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.392,28 RON
Valoare atribuită
4.392,28 RON
Data publicării
31.08.2026 11:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 22:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.392,28 RON

din 4.392,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.