Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare
- Număr anunț
- DA41080527
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SF. CUV. PARASCHEVA SMARDAN (CUI 21827184)
- Furnizor / câștigător
- ROMOOSIL SRL (CUI 37263677)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.697 RON
- Valoare atribuită
- 2.697 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:01
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 22:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.697 RON
din 2.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro