Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PIATRA - REMEDIERE DEGRADARI STRAZI

Număr anunț
DA41081168
Autoritate contractantă
COMUNA GIRLICIU (CUI 7249794)
Furnizor / câștigător
YUL EURO TRANS SRL (CUI RO16798139)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.875 RON
Valoare atribuită
8.875 RON
Data publicării
31.08.2026 15:43
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.875 RON

din 8.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.