Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII ACOPERIS CLADIRE ADMINISTRATIVA SPF HALMEU

Număr anunț
DA41081181
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
INTER EXCELIC SRL (CUI 33695613)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.107,51 RON
Valoare atribuită
37.107,51 RON
Data publicării
31.08.2026 15:44
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.107,51 RON

din 37.107,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.