Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa metalica rezistenta la foc EI120 minute,1400(900+500), RAL 9005 - (SMIS 347141)

Număr anunț
DA41080533
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
MADRA CONSTRUCT MAX SRL (CUI RO21293736)
Cod CPV
44221220-3 · Usi ignifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.545 RON
Valoare atribuită
5.545 RON
Data publicării
31.08.2026 15:01
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.545 RON

din 5.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.