Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru inregistrare tichete handicap si card legitimatie handicap

Număr anunț
DA41080362
Autoritate contractantă
COMUNA MOZACENI (CUI 5010170)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI RO1465985)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,23 RON
Valoare atribuită
107,23 RON
Data publicării
31.08.2026 14:52
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,23 RON

din 107,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.