Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROIECTARE PT RETEA ALIMENTARE CU APA, CAPTARE SI DISTRIBUTIE, SAT SLOBOZIA, COM STOENESTI

Număr anunț
DA41080029
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti (Primaria comunei Stoenesti jud. Arges) (CUI 4122426)
Furnizor / câștigător
SALTUS PROVIA 2012 SRL (CUI RO30169940)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.000 RON
Valoare atribuită
58.000 RON
Data publicării
31.08.2026 14:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.000 RON

din 58.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.