Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHETE PRODUSE CURATENIE LMP Bucium
- Număr anunț
- DA41081239
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
- Furnizor / câștigător
- RAEMA SRL (CUI RO3499925)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.278,68 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:49
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.278,68 RON
din 1.278,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro