Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii curente Corp A si corp B

Număr anunț
DA41080828
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
FALUM ART MARKET S.R.L. (CUI 47746806)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699.612,98 RON
Valoare atribuită
699.612,98 RON
Data publicării
31.08.2026 15:20
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699.612,98 RON

din 699.612,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.