Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CATERING PENTRU ȘCOLI/GRĂDINIȚE/CREȘE

Număr anunț
DA41079975
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.10 Bucuresti (CUI 4316570)
Furnizor / câștigător
AMC OUTCOMES S.R.L. (CUI 50162050)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.260,20 RON
Valoare atribuită
134.260,20 RON
Data publicării
31.08.2026 14:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.260,20 RON

din 134.260,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.