Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie agreg frigorific Thermo King V-400X MAX 50 nr. inmatriculare CT 60 CTS
- Număr anunț
- DA41081241
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- TERMOPORT SRL (CUI RO9637830)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,71 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:49
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.444,71 RON
din 1.444,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro