În desfășurare
Anunț de participare
Reabilitare, modernizare clădire Școală Valea-Caselor în vederea creșterii eficienței energetice și gestionarea inteligentă a energiei, Comuna Valea-Mare, Județul Dâmbovița
- Număr anunț
- SCN1179478
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARE (CUI 4280264)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.608.315,56 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:17
- Termen limită
- 25.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279518
Documente
Documentația de atribuire
- 06. PARTI DESENATE.zip.p7m
- 07. REFERATE VERIFICATORI.zip.p7m
- 1 Sectiunea I_ Caiet de sarcini_renovare energetica.pdf.p7m
- 2. Sectiunea II_Modele de formulare VALEA MARE.doc.p7m
- 3 Sectiunea II_Instructiuni pentru ofertanti_ Valea Mare.pdf.p7m
- 4 Sectiunea IV_ Model contract lucrari renovare energetica.pdf.p7m
- Breviar de calcul.zip.p7m
- Caiete de sarcini.zip.p7m
- F3.F4.F5 PDF.zip.p7m
- Faze determinante.zip.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279518.pdf
- Memoriu tehnic.zip.p7m
- OPIS+BORDEROU+FC+FS+GR.zip.p7m
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (25.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.608.315,56 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.