Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Elaborare documentații tehnice, faza PT, verificare tehnică de calitate a proiectului tehnic şi a detaliilor de execuţie, execuţia lucrărilor și asistența tehnică din partea proiectantului pe toată durata de realizare a lucrărilor privind modernizarea drumului comunal DC 85, Km 0 + 000 - km 0 +900 in cadrul proiectul ”Modernizare drumuri comunale și construcția a doua poduri în comuna Făcarșa, jud. Maramureș”
- Număr anunț
- CN1014758
- Autoritate contractantă
- COMUNA FARCASA (CUI 3694632)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK SPED SRL (CUI 3811082)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 904.195 RON
- Valoare atribuită
- 899.748 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1023814
- Termen limită
- 08.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 172-418816
- Documentație de atribuire
- DF1061116
Documente
Documentația de atribuire
- 20190828124839194.pdf.p7s
- 20190828125433709.pdf.p7s
- 20190828125720860.pdf.p7s
- 20190828125804622.pdf.p7s
- 20190829071844086.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini.doc.p7s
- Contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1061116.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- grafic.doc.p7s
- ModelContract_DF1061116.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TRUCK SPED SRL CUI RO 3811082
Valoare atribuită
899.748 RON
din 904.195 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4.447 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.