În desfășurare Anunț de participare

Module Camp pentru foraj

Număr anunț
SCN1179485
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Cod CPV
44613000-0 · Containere de mari dimensiuni (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905.000 RON
Data publicării
04.09.2026 09:14
Termen limită
16.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279569

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.