În desfășurare
Anunț de participare
DOTAREA SERVICIULUI PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ DIN CADRUL PRIMĂRIEI ULMENI, JUDEȚUL BUZĂU
- Număr anunț
- SCN1179489
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446.275,81 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:56
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278705
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
446.275,81 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.