Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMPICILLINUM+SULBACTAM
- Număr anunț
- DA41101812
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.400 RON
- Valoare atribuită
- 23.400 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:20
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.400 RON
din 23.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro