Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piese Rexa PRO V08DA.
- Număr anunț
- DA41110101
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- WILO ROMANIA SRL (CUI RO11185370)
- Cod CPV
- 39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.388,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.388,93 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:56
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 07:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.388,93 RON
din 4.388,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro