Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rep.Kit 2 T172-./15-24, T17K Vit.

Număr anunț
DA41110152
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
WILO ROMANIA SRL (CUI RO11185370)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.788,74 RON
Valoare atribuită
5.788,74 RON
Data publicării
03.09.2026 15:00
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 07:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.788,74 RON

din 5.788,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.