Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale reparatii si intretinere.

Număr anunț
DA41110324
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR. BERNADY GYORGY (CUI 6283259)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI RO3563696)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,12 RON
Valoare atribuită
166,12 RON
Data publicării
03.09.2026 15:10
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,12 RON

din 166,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.