Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie aer conditionat
- Număr anunț
- DA41109958
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VALCEA (CUI 2540767)
- Furnizor / câștigător
- FIVETEAM SERVICE (CUI 41333061)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:49
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 07:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro