Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARNATI,Carne tocata ,CREMWURSTI,Foi de Dafin ,BULION,Fidea,
- Număr anunț
- DA41105947
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- FALCONS SRL (CUI RO4214864)
- Cod CPV
- 15119000-5 · Diverse tipuri de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.178,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.178,01 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:46
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.178,01 RON
din 2.178,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro