Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE PRAF ,PULPA PORC,Salam,Scortisoara,SUNCA PRESATA

Număr anunț
DA41106135
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
FALCONS SRL (CUI RO4214864)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.566,20 RON
Valoare atribuită
2.566,20 RON
Data publicării
03.09.2026 11:52
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.566,20 RON

din 2.566,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.