Ofertă acceptată Cumpărare directă

75 l benzina, Cota lunara Dacia Logan + 500 l motorina pentru drumuri

Număr anunț
DA41087115
Autoritate contractantă
COMUNA ODAILE (PRIMARIA COMUNEI ODAILE) (CUI 4593911)
Furnizor / câștigător
DRAGOSIM COM SRL (CUI RO5959264)
Cod CPV
55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.037,50 RON
Valoare atribuită
6.037,50 RON
Data publicării
01.09.2026 12:30
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.037,50 RON

din 6.037,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.