Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Servicii de consultanta implementare proiect GAL (I.S.P.L.S.A.C.O.)
- Număr anunț
- DA41109348
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAILENI (PRIMARIA COMUNEI MIHAILENI) (CUI 3672006)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT INVENT CONSULT S.R.L. (CUI RO33565834)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:20
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro