Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Interventie diagnostic reparatie onsite - 881030 IntelliSpace IX/LX workstations
- Număr anunț
- DA41099193
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI RO2593699)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.475 RON
- Valoare atribuită
- 8.475 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 14:08
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.475 RON
din 8.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro