Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa sanitara de prim ajutor post fix pentru cu prindere in perete avizata de MS

Număr anunț
DA41102305
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VODA MIHAI VITEAZU CLUJ (CUI 18017129)
Furnizor / câștigător
INTERPLUS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 40912103)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959,94 RON
Valoare atribuită
959,94 RON
Data publicării
03.09.2026 08:57
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,94 RON

din 959,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.