Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat
hartie copiator Absolut Paper A4 oferta pentru minim 600 top
- Număr anunț
- DA41107592
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- DIMI SRL (CUI RO14192011)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2026 12:59
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.600 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.