Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse conform specificatiei
- Număr anunț
- DA41110911
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- KALEIDO SRL (CUI RO12527200)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 883,86 RON
- Valoare atribuită
- 883,86 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 15:52
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
883,86 RON
din 883,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro