Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camp chirurgical 100/150 BIFLEX, 56gr/mp
- Număr anunț
- DA41109367
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- CLEANSAFE MEDICAL S.R.L. (CUI RO42485432)
- Cod CPV
- 39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.833,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.833,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:21
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.833,50 RON
din 5.833,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro