Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii intocmire documentatie tehnica pentru autorizatie de demolare
- Număr anunț
- DA41108845
- Autoritate contractantă
- Comuna Mogosoaia (CUI 4420830)
- Furnizor / câștigător
- PROIECTECH CONSTRUCT SRL (CUI RO18671629)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:57
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro