Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Impresmuire promenada ,amenajare spati recreative .
- Număr anunț
- DA41108678
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUCIU DE SUS (CUI 3695271)
- Furnizor / câștigător
- MARKET KONVERT SRL (CUI 30058098)
- Cod CPV
- 34928200-0 · Garduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.645,06 RON
- Valoare atribuită
- 39.645,06 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:51
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.645,06 RON
din 39.645,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro