Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
serevicii de intretinere si reparare auto
- Număr anunț
- DA41111015
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT FORMARE PROFESIONALĂ S.R.L. (CUI RO30398588)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,32 RON
- Valoare atribuită
- 541,32 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 16:03
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,32 RON
din 541,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro