Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat

LUDWIK DETERGENT VASE 900 ML ( GRAPEFRUIT )

Număr anunț
DA41107931
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
MULTI CLEANING SYSTEM SRL (CUI 27450970)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.582 RON
Valoare atribuită
1.450 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
03.09.2026 13:16
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.582 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 132 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.