Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet apă plată şi produse de patiserie pt. activitatea Cupa „Alba Junior”- tenis de câmp -3 art.

Număr anunț
DA41101721
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
PATIPAN GRUP S.R.L. (CUI 21072760)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
03.09.2026 08:12
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.