Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII ASFALTICE DC 111 KM 0+000- KM 1+600, SAT TOTEA, COMUNA LICURICI, JUDETUL GORJ
- Număr anunț
- DA41112360
- Autoritate contractantă
- Comuna Licurici (CUI 4956146)
- Furnizor / câștigător
- DOMARCONS SRL (CUI RO5470895)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858.677,56 RON
- Valoare atribuită
- 858.677,56 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:58
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
858.677,56 RON
din 858.677,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro