Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P00019 - DSNA BUCURESTI SANO K 300 AEROSOL 630 ML INSECTICID PENTRU GANDACI SI FURNICI
- Număr anunț
- DA41111704
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- EKOMAX INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO39391940)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306,50 RON
- Valoare atribuită
- 306,50 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:06
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306,50 RON
din 306,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro