Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie rovinieta categoria A – Autoturisme, 12 lui - autoturism Dacia Logan VN 08 VPN

Număr anunț
DA41110445
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
CASIER TOTAL S.R.L. (CUI 41225086)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,29 RON
Valoare finală
217,29 RON
Data publicării
03.09.2026 15:19
Data finalizării
04.09.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.