Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare medalii concurs D.A. Targu Mures
- Număr anunț
- DA41112533
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
- Furnizor / câștigător
- COPYDEPO SRL (CUI 14572967)
- Cod CPV
- 18512200-3 · Medalii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,24 RON
- Valoare atribuită
- 312,24 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:09
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,24 RON
din 312,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro