Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE RCA

Număr anunț
DA41112442
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA PLOIESTI (CUI 28035122)
Furnizor / câștigător
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. (CUI RO17067935)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.148,83 RON
Valoare atribuită
1.148,83 RON
Data publicării
04.09.2026 09:03
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.148,83 RON

din 1.148,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.