Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta Regularizare sume OUG48 platite si nedeclarate
- Număr anunț
- DA41111251
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
- Furnizor / câștigător
- DATAPROTECT S.R.L. (CUI 7096500)
- Cod CPV
- 72253000-3 · Servicii de ajutor pentru utilizatori si servicii de asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 16:57
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro