Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii arhivare standard
- Număr anunț
- DA41110927
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
- Furnizor / câștigător
- ARCHIVIT SRL (CUI RO22158223)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290,40 RON
- Valoare atribuită
- 290,40 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 15:53
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
290,40 RON
din 290,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro