- Număr anunț
- DA41110773
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- SMM INVEST CO SRL (CUI RO17735929)
- Cod CPV
- 42120000-6 · Pompe si compresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060 RON
- Valoare atribuită
- 2.060 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 15:39
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.060 RON
din 2.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro