Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera reparatie electromotor

Număr anunț
DA41112891
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE (CUI 41594032)
Furnizor / câștigător
INTERAUTO CAMIOANE SRL (CUI 16190815)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,76 RON
Valoare atribuită
148,76 RON
Data publicării
04.09.2026 09:27
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,76 RON

din 148,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.